Duben 2016

Nervy, nervy a zase nervy

21. dubna 2016 v 13:45 | Janča
Možná jsem nadpis článku krapet zveličila. Pointou je, že jsem poslední rok, možná dva v permanentním stresu, ano, prodloužila jsem si ho víceméně dobrovolně kvůli jazykovce o rok, ale..nemůžu se dočkat příštího školního roku, doufám, že se dostanu na vysokou, získám stálou práci a po nějaké době si budu moct snad dovolit i nějaký ten byteček v Praze, samozřejmě pronajímat, né koupit!

Neustále přemýšlím nad přijímačkami na vysokou, nad tím, co budu dělat, když mě nikam nevezmou. Možná bych udělala líp, kdybych tenhle čas věnovala učení, ale znáto to..teda alespoň doufám, že to znáte. :D

Jedna z mála věcí, co mě teďka nabíjí je Once, což je trochu smutný, ale ten seriál je prostě geniální! Pravda, štvou mě tvůrci, že strčili můj oblebený pár The evil queen a zloděje do postraní a Regina řekne v celém dílu sotva jednu větu, ale i tak se na něj stále ráda dívám..:)


COMEBACK?

15. dubna 2016 v 19:15 | Janča |  mé průpovídky
Ahoj, po "pár" měsících jsem zase zpátky na blogu. Měla jsem své důvody, kvůli kterým jsem se rozhodla blog ponechat svému osudu. Vím, že by bylo férovější, kdybych napsala článek, ve kterém bych se s vámi s Dernierou rozloučila, ale to jsem prostě nedokázala! Tenhle blog se stal mojí srdcovou záležitostí a ikdyž jsem se rozhodla ho zejména kvůli nedostatku volného času opustit, toužila jsem se znovu přihlásit, napsat článek, komentovat posty mých oblíbených spřátelených blogů.

Až při psaní těhto řádků mi dochází, co mi chybělo, chyběla mi svoboda projevu, kterou mám spojenou právě s Dernierou.

Nedokážu vám říct jak často budu přidávat, vím jen, že mě Derniera neskutečně nabíjí a že jí jen tak znovu neopustím.♥

Ještě jednou se omlouvám, že jsem nedala vědět, kam jsem se podělala..:)