Srpen 2015

23/08/15

23. srpna 2015 v 18:47 | Janča |  mé průpovídky
https://media0.giphy.com/media/Tld5ekVhvAsQ8/200_s.gif

Vzpomínáte si na cca měsíc staré články, kde jsem si stěžovala, že mám pořád práci a že jsem hrozně zaneprázdněná? Teď je tomu přesně naopak a já se doma nehorázně nudím! Občas si vyjedu do Prahy nebo za Prahu za kamarádkou, na pokec, doučit účetnictví a podobně!

Přiznám se, že se začínám celkem těšit na jazykovku, ale...víc se možná bojím, že nebudu zvládat tempo ostatních. Navíc jsem si dala němčinu, kterou se chci naučit už hrozně dlouho. No, tak jsem se mi nebude motat s angličtinou.

Navíc jsem teďka dokoukala PLL i OUAT a jinej seriál mě zatím nezaujal, takže si pouštím staré dobré klasiky - Sex ve městě, Přátelé, Deník zasloužilé matky, Plný dům...

Ještě se vrátím k PLL...nehorázně mě překvapilo odhalení -A! Naprostá pecka, tohle jsem opravdu nečekala! :)

Volno s PLL

13. srpna 2015 v 15:49 | Janča |  mé průpovídky
Po více jak dvouch měsících nepřetržitých brigád mám konečně volno, jak ho trávím? Samozřejmě, že v těchto vedrech se skoro na nic nezmůžu, takže v přestávkách mezi spaním, ležením, sbíráním ovoce a zeleniny ze zahrady, hraním stolních her si nikdy nezapomenu pustit Pretty Little Liars, už jsem na nich závislá!

http://www.blogcdn.com/slideshows/images/slides/307/155/8/S3071558/slug/l/pll1-1.jpg

Jsem přibližně v polovině páté série a těším se na velké finále! Jsem tím seriálem naprosto posedlá, už i při čtení knihy jsem se přistihla, že nedávám vůbec pozor a jenom přemýšlím nad zápletkama spojenýma s "A".

http://cdn3.teen.com/wp-content/uploads/2012/07/pretty-little-liars-face-shock.jpg7/8/15

7. srpna 2015 v 10:26 | Janča |  mé průpovídky
Ahoj,

opět se hlásím po drobné prodlevě, ale to se asi do konce měsíce už nezmění. Od maturity jsem prošla tolika brigádama, že už si nejsem schopná ani všechny vybavit a bohužel jsem zatím neviděla ani korunu, protože dávám všem mamky účet a potom čekám na měsíční výpis. No, paráda!

http://www.samolepkynazed-nej.cz/2448-thickbox_default/samolepky-dekorace-na-zed-napisy-citaty-10.jpg