Únor 2015

Léto v ZOO Praha - fotografie - 1. část

24. února 2015 v 9:33 | Janča |  fotografie
Mám strašnou radost, že se venku konečně vyjasnilo a já můžu chodit běhat, ale pořád to není ono...léto je prostě léto.

O prázdninách jsem navštívila Pražskou ZOO a nafotila "pár" fotek, po opravdu dlouhém přebírání mi zbyly tyto (a další, které uvidíte v jiném článku).Harry Potter - 50 nejlepších scén- video

20. února 2015 v 13:31 | Nina
Ano, taky patřím mezi fanoušky Harryho Pottera a obávám se, že mě toto šílenství jen tak neopustí. Film (i knihy) jsou pro mě mostem do mého dětství, do mého krásného dětství.

Dneska jsem našla na youtube skvělé video, kde je zachycena 50 úžasných momentů z HP. Přiznám se, že nesouhlasím s pořadím, ale každý má jiný vkus.


Comeback

19. února 2015 v 11:58 | Nina |  mé průpovídky
Asi jste si všimli, že ta má maličká "derniéra" začíná pomalu ale jistě umírat. Dneska jsem si všimla, že včera zavítalo na tento blog pár lidí. Což se mi zdá neuvěřitelný. Poslední článek jsem přidávala před měsícem a on sem občas taky někdo omylem zabloudí? To je krásný! :)

Přiznám se, že jsem dost psychicky unavená, vlastně ani nevím přesně z čeho, asi se už začínám bát maturity...ale abych se učila nebo chodila do školy? To né...no, budu muset být aktivnější..

http://wonderopolis.org/wp-content/uploads/2011/04/hand-writting-feather-pen_shutterstock_51295510.jpg

Nyní se chystám připravit pár fotografií na články, které chystám, kouknout se na pár zajímavých blogů a tím má aktivita spojená s tímto webem pro dnešek skončí. Ale nebojte, čekají mě prázdniny a krom vypracovávání maturitních témat mám také naplánováno pár článků.

Jdu si dodělat "to do list" a hurá do práce! Mám toho dost..

Mějte se krásně.

Nina