Listopad 2014

Fotografie z Anglie 2014 (02)

30. listopadu 2014 v 11:01 | Janča |  fotografie

Po více jak třech měsících jsem dodržela svůj slib a konečně přidávám další článek plný fotografií z Anglie, kde jsem byla ke konci června.26/11/14

26. listopadu 2014 v 18:49 | Janča |  mé průpovídky
Ahoj,

jak se máte? Já jsem děsně unavená a to mám v sobě za dnešek už tři šálky kafe. Nevím přesný důvod, ale asi to bude hlavně dojížděním, školou.

Co se dělo dneska "zajímavého"? Od rána jsem byla zvědavá na první hodinu nácviku na předtančení. No, moc jsme se toho nenaučili. Bohužel jsem si mohla vybrat mezi 3 chlapci, které zrovna nemusím a každý je menší než já! Bomba! Jednoho jsem si zvolila (nebyl ve škole) a nacvičovala jsem s jedním větnamcem, který se ke mně bez mého souhlasu napsal! Chápete tu troufalost?! Já ne! No, zkusím si ještě promluvit s jedním klukem, který bude "děsně" nadšený, až zjistí, že si ho vybrala jedna spolužaka, kterou nemá vůbec v lásce. Ale na toho se nebudu moct spolehnout, což taky není ideální, když nevíš, zda na 100% dorazí včas na ples.

Další bomba? Pipiny od nás chtějí růžové šerpy, ale mě se nehoděj k šatům a pro ně je hrozný problém rozhodnout se pro jinou barvu! Jo, takže já budu možná vypadat jak od kolotočů! To budou fotografie! Doufám, že se to neodhlasuje.

Na Čj jsem přišla pozdě a učitelka mi zapsala celou hodinu, doufám, že mi to zítra někdo odepíše! Prej to není jejich povinnost!! Navíc z ní mám pocit, že si o mně myslí, že jsem blbá..nebo spíš, že nejsem chytrá a nemám cit pro jazyk! Nevybrala mě do soutěže! Já jí ještě překvapím.

Navíc si máme vymyslet půlnoční překvapení! S naší spoluprácí to bude opravdu "hračka"!

A...přišla jsem natěšená domů na Once Upon A Time, ale nikde jsem 10. díl nenašla? Opravdu výbornej den!


Na závěr trocha optimizmu: jedna učitelka si po třech měsících, co mě učí konečně zapamatovala moje jméno! Jsem jí měla zatleskat! Pořád si mě pletla s jednou holkou a řikala mi Katko!

OUAT - selfie 02 (Regina and Emma)

23. listopadu 2014 v 18:09 | Janča
Tahle fotka mě vážně pobavila :D Že by "Swanteam"?

http://media2.whosaystatic.com/661406/661406_602x602.jpg

19/11/14 - škola - nejistota, spolužáci, drby

19. listopadu 2014 v 12:50 | Janča |  mé průpovídky
Držím prsty na klávesnici a přemýšlým, co Vám chci vlastně sdělit. Mám pochmurnou náladu, kterou narozdíl od většiny lidí nepřičítám na vrub podzimu, ale spíš mé nerozhodnosti, nevědomí a možná i částečné ztrátě iluzí.

Vím, už mnohokrát jsem si tady vylévala srdce. Mnoho problémů se motá kolem školy, nejistoty z budoucnosti (ano, pořád nevím, čim se chci živit) a hlavně spolužáků. Dva roky jsem si nechtěla připustit, že si s nimi absolutně nerozumím. Nejdraději bych vrátila čas a přestoupila, ale to samozřejmě nemůžu. Ve čtvrťáku mi nezbývá nic jiného než zatnout zuby a vydržet to. Co myslíš tím "to"? Spoustu věcí, jsem zvyklá na trochu jiný způsob života (všechno mi nepadá do klína a nedostávám pár tísíc kapesného týdně) a také řeším trochu jiné problémy. Možná se to nezdá, ale nejsem člověk, kterému by vyhovovalo půl dne mlčet a nemít se s kým podělit o své myšlenky.

http://www.tillhecomes.org/wp-content/uploads/2011/05/lost-inside-myself.jpg

Nějak jsem si zvykla, že si pár krav (pardón, ale nenašla jsem vhodnější pojmenování) dělá srandu z toho, že chodím (minulý čas by byl asi vhodnější) na muzikály a dokonce to vykecali i češtinářce, která je proti tomu - ano, děsná sranda, stejně jako "XXX, je tady?", "Vidíte XX? Já ne"...K tématu! Včera přišli s jedním drbem, že prej jsem byla v novinách jako s---er celebrit a teď ten článek hledají..samozřejmě, že nic nenajdou, protože nic není! Ale už jenom, že to všude rozhlašujou mě vytáčí! Jenom doufám, že nenarazej na tento článek, to by bylo vážně absurdní :D

Ano, můj blog jsem právě obohatila o článek, který moc lidí nezaujme, ale já jsem se alespoň mohla vypsat a trochu se uklidnit.

PS: Už jsem tak zoufalá, že přemýšlým o "kariéře" učitelky :D

OUAT - selfie 01

17. listopadu 2014 v 15:01 | Janča
http://elizabeth-mitchell.org/gallery/albums/TV%20Series/ONCE%20UPON%20A%20TIME/Set/September%203/normal_Elizabeth_Mitchell_Lana_Parrilla_Jennifer_Morrison_Georgina_Haig_OUAT_set_september_3.jpg

Selfie vládne světem a "občas" se jí nevyhnou ani představitelé našich oblíbených rolí. :)

PS: Koho máte nejradši? Já Lanu :)

Recenze - Umma - Cover stick (korektor)

16. listopadu 2014 v 10:29 | Janča |  recenze, reportáže
V předešlém článku jsem Vám slibovala, že se ozvu dříve, ale znáte to - Sliby chyby! Dneska jsem se rozhodla pro mou oblíbenou recenzi. Protože se necítím na nic velkého a náročného, tak jsem se zaměřila na kosmetiku, která nesežere tolik času.


Tento korekor (viz fotografie) jsem si koupila cca před rokem, v době, kdy jsem poprvé zaregistrovala Ummu v našich prodejnách. Byla jsem nadšená z cen a také z báze pod oční stíny, které jsem vyzkoušela, tak jsem si řekla, proč bych nezkusila i jiné výrobky. Chyba! Rychle mě to nadšení opustilo!

Cover stick je opravdu hodně nažloutlej. Protože jsem bledule, tak jsem si zvolila tu světlejší varitantu. Musím bohužel říct, že mi vůbec nevyhovuje. Když ho použijete pod make-up, tak flekatí a sám o sobě je zase moc nápadnej a vlastně ani nezakryje.

09/11/14 - Sorry, I am very busy

9. listopadu 2014 v 16:54 | Janča |  mé průpovídky
Ahoj, jistě jste si všimli, že blog zanedbávám. Ano, přiznávám se k tomu. Ale opravdu na něj teďka nemám moc času ani náladu. Je toho nějak moc, v týdnu dojíždím totálně zmordovaná domů a před tím si (hlavně ve čtvrtek a v pátek) snažím užít Prahu a popovídat s kamarády.

V sobotu (tedy včera) jsem si dala odpočinkový den, zahrála si pár stolních her se sestřenkou, ségrou a její kamarádkou a večer i s mamkou. Mezi tím jsem konečně sepsala sloh a poslala ho naší češtinářce, teda možná..přišel mi podivný mail, že se ten můj nepodařilo odeslat, k vzteku!
https://c1.staticflickr.com/5/4108/5037134339_e6dd05da3c_z.jpg
Dneska se snažím dohanat většinu toho, co jsem zanedbala. Právě jsem uprostřed učení ekonomických institucí na ekonomiku i "International trade" na ten samý předmět v angličtině. Asi mě brzy omejou.
Mám otevřenou i ruštinu a snažím se dokopat i k teoretické části účetnictví. Také ještě musím přečíst pár povídek ze svazku "Všechny řitě světa", samozřejmě do zítra a vypracovat je. Snad vše stihnu.

Znovu se omlouvám. Zítra (nejdýl ve středu) se pokusím přidat něco smysluplnějšího.

Layout 01 - Zasněná kráska

3. listopadu 2014 v 13:46 | Janča |  grafika
Dneska jsem si při prohlížení rubrik všimla, že ta s názvem "Design" zeje prázdnotou. Samozřejmě, že jsem to musela hned napravit.

Rozhodla jsem se, že budu layouty či změny vzhledu stránek číslovat. Tento označím číslem jedna. Vím, že je to poněkud zavádějící, protože už je to několikátý design, ale bude takhle to bude přehlednější.

Zvolila jsem poměrně jednoduchý layout, který nebije do očí. Miluju seriál Once Upon A Time, proto jsem vybrala na layout jednu z nejdůležitějších postav - Bellu.


Přiznám se, že jsem zatím nepronikla do tajů nastavování stránky. S tímto layoutem jsem se nastavovala nějakou dobu a když mi došly nervy, tak jsem ho nechala takhle a světe div se! Pořád se mi líbí - i takhle nastavený.