Novinky, změny v osobní a blogové sféře (03)

14. října 2014 v 13:00 | Janča |  mé průpovídky
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT3uI7ZV4Gs8TtPra9ROaWko9tN7wprEqru6fHUupj2QLYI9NrHPo měsíci a půl se opět vracím s jedním z hromady článků s názvem "Změny v osobní a blogové sféře". Doufám, že Vás tyto informace alespoň trochu zajímají a pokud ne? Nevadí. Alespoň se vypíšu.

Již potřetí (možná počtvrté) se mi vymazalo celé menu. Budu ho muset založit do nějakého rozepsaného články, protože tvořit vše od začátku je opravdu peklo!

Samozřejmě, že má opět úplně jinou strukturu, krom základních informací jsem ponechala nadpis "Seriály" a "Rozečtené knihy", přidala jsem "Akce", čeká mě jich celkem dost.


Nejsem si jistá, zda jsem Vás již informovala o tom, že jsem konečně úspěšně "udělala" řidičák. Ještě teď z toho mám radost, brzy si budu muset pro něj na úřad. Asi jsem si měla už zvyknout, ale vyčerpávají mě tří hodinové cesty kvůli tomu, abych se dostala do města, pod kterým jsem vedena. No, bydlím opravdu špatně!

Jistě nejsem jediná, která si dala předsevzetí do školního roku - mít lepší známky. Tentokrát, světe div se, ho skutečně dodržuji. Pravda, mám průměr 3,5 z matematiky a hlavně z elektronicko-písemné komunikace (což mě štve), ale to ještě vytáhnu. Možná, že si dokonce začnu myslit na vyznamenání, ale to bych se musela hodně snažit, hlavně v matematice a angličtině (na které mi zatím nezbylo moc času..).

Jaké knihy jsem za ten měsíc a kousek přečetla?

http://s.bravo.pl/download/multimedia/pictures/1207/394647071011151012353284.png

V minulém "vydání" jsem Vás informovala o tom, že čtu "Vyhnání Gerty Schnirch" od Kateřiny Tučkové. Jistě, že jsem knihu musela dočíst, byla naprosto fantastická. Výborně se četla, něco jsem si z ní odnesla, co víc si přát? Brzy, brzičko se můžete těšit na recenzi. Teda, těšit se můžete už teď, ale hodnocení bude na blogu již brzy.

Dále jsem se prokousala Utrpením knížete Sternenhocha, což je poměrně známý román od českého filozofa s spiritualisty, Ladislava Klímy. Sama od sebe bych do něj (myšlen román) určitě nešla, ale jsem ráda, že jsem s ním měla tu čest. Mně se četla opravdu špatně, ale je to jedna z těch knih, která Vás opravdu obohatí. Pro informaci - je psána groteskním romanetem se znatelnou ironií. Doporučuju pouze otrlým čtenářům.

Už delší dobu mám půjčenu knihu "Ďábel nosí Pradu". Proč? Miluju film, je opravdu skvělá, vtipně sepsaná, ale nemám na ní čas a vždycky se mi do ní vloží jiná, kterou potřebuju do školy.

Nyní je u mě nejaktuálnější "Eugen Oněgin". Šoupla jsem "ho" učitelce na seznam, z kterého zkouší a nedošlo mi, že má 300 stránek. Už jsem se zmínila o tom, že je psána ve verších? Snad jí dočtu. Přiznám se, že se u ní musím dost soustředit.

http://www.scena.cz/fota/db/cas4r1125602.jpg

Co já a televize? Občas se koukám na Ulici, jinak si stahuju či na netu sleduji seriály. Jak jinak, než Prolhané krásky a Bylo, nebylo.

Nepamatuju si, že bych v poslední době viděla nějaký zajímavý film. Vlastně ano, ve škole sledujeme Kmotra, ale v angličtině a bez titulek, tak z něho moc nemám. Musím si ho někdy pustit doma.

http://love.iprima.cz/sites/default/files/image_crops/image_620x349/c/287158_prolhane-krasky-obrazek-9_image_620x349.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Papája Papája | Web | 17. října 2014 v 12:06 | Reagovat

Koukám, že jsi docela kulturní člověk :D
Gratuluji k papírům a drž se na silnici ;)

2 Celene Celene | Web | 17. října 2014 v 22:39 | Reagovat

tak to gratuluju k řidičáku :) menu normálně udělej přes volitelný box v menu a smazat by se to nemělo

3 Denisa Denisa | Web | 19. října 2014 v 16:28 | Reagovat

jéé já autoškolu dělám teď, bylo to těžký?...tak to je vždycky blbý, když ti na knížku nevýjde čas a musíš dát přednost knížce do školy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama