Srpen 2014

Pretty Little Liars - shoot v bikinách

31. srpna 2014 v 15:26 | Janča
http://cdn.rsvlts.com/wp-content/uploads/2014/05/Pretty-Little-Liars-GQ-GIF-05.gif

Na jednom zahraničním webu jsem našla článek se skvělými shooty, které nafotily hlavní představitelky Pretty Little Liars. Samozřejmě, že se o ně s Vámi musím podělit!

Herečky nafotily snímky v plavkách pro obchod QO.

Asi bych "zabíjela" za podobnou postavu! Kdo ne? :)
http://www.fashiongonerogue.com/wp-content/uploads/2014/05/pretty-little-liars-gq-shoot1.jpg

Nejvíc se mi líbí plavky Troian (ta u ručníku :D). Červená letos letí a já jsem jí po opravdu dlouhé době taky podlehla.


Today for you, tomorrow for me - klip + mé povídačky

28. srpna 2014 v 15:24 | Janča
Ahoj,

omlouvám se, že sem tento týden nepřidávám žádné (pro mě) náročnější články, ale mám toho nějak moc a vlastně se mi teďka ani nic kromě vlastních "zážitků" vypisovat nechce.

Chtěla jsem se s Vámi jenom podělit o trochu té radosti. Dneska jsem dala teoretické zkoušky z autoškoly. Vím, byla by fact ostuda kdyby ne, ale i tak..oddechla jsem si! :)

Teď si můžu v klidu číst skvělou knihu od Kateřiny Tučkové a taky konečně dodělat rozbor Stainbacka (k maturitě).

No...nejdřív si asi uklohním něco k snědku a pustím si seriál. :D


Klip je z amerického muzikálu "Rent". Věřím, že jste o něm už hodně slyšeli a kdyby náhodou ne, tak Vám zaručuju, že ještě uslyšíte! Minimálně ode mě!

Heslo dne je tedy jasné: Today for you, tomorow for me! :)

Novinky, změny v osobní a blogové sféře (02)

27. srpna 2014 v 10:50 | Janča
V řetězci článků pod názvem "Novinky, změny v osobní a blogové sféře" pokračuju dřív než jsem čekala a vlastně i chtěla. Ale nedá mi to, musím Vás seznámit s pár věcmi.

Jistě jste si všimli, že je smazané celé menu! Ano, opět se mi místo uložení všechno vynulovalo! Protože na to zrovna teď nemám nervy a pokládala jsem za důležitější nejdříve dodělat layout, tak se menu dočkáme nejdřív o víkendu.

Na několikátý pokus se mi konečně podařilo vyrobit layout, který velikostně sedí na stránky. Nejdříve jsem měla v úmyslu něco trochu jiného, ale opravdu neumím nastavovat grafiku! Možná se něčeho lepšího, kvalitnějšího dočkáte příště, kdo ví?

O layoutu a novém vzhledu blogu napíšu samostatnej článek, ale až v momentě, co se mi podaří dodělat menu, budu přidávat i klikačku, ikonky a možná i ňáký nápisy. Dokonce jsem teď dostala nápad na ozvláštnění stránky, ale to si zatím ponechám pro sebe.

http://feministfiction.com/wp-content/uploads/2013/10/image-665x341.jpg


Novinky, změny v osobní a blogové sféře (01)

21. srpna 2014 v 14:01 | Janča
http://oyster.ignimgs.com/wordpress/stg.ign.com/2013/04/OnceUponaTimeBelleHeader.jpgAhoj,

přemýšlím, zda Vám "povědět" pár slov k nové "rubrice" s názvem "Novinky, změny v osobní a blogové sféře". No, věřím, že si vše dokážete odvodit z již zmíněného nadpisu.

Začněme tím, co by Vás mohlo zajímat nejvíc. Tedy vzhledem stránek. Při vkládání fotografií z Anglie mi došlo, že nutně potřebuji více prostoru, aby vynikla kvalita snímků a zvýšila se přehlednost psaných textů.

S určitostí Vám prozradím, že se můžete těšit na nový layout, který bude dost široký. Ale mám problém, nevím koho do grafiky "obsadit". Tíhnu k Once Upon A Time, ale nejsem si jistá...

http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2014/043/d/a/once_upon_a_time___season_3b_promo_by_seduff_stuff-d766lhm.jpg


Fotografie z Anglie 2014 (01)

19. srpna 2014 v 15:34 | Janča
Ahoj,

přesně 4. srpna jsem Vám v tomto článku slibovala "pár" snímků. Přiznám se, že jsem mačkala spoušť jako o závod a potom jsem neměla to srdce většinu smazat. Po skoro měsíci a pár hodinách přemítání mi zbylo cca 70 fotografií. Ano, čeká mě další "čístka"....

Pro začátek jsem vybrala několik "obrázků" z prvního (max. druhého dne). Slibuji, že tyhle jsou důkladně promazané a nezbyl v nich žádný, který by se mi nelíbil nebo bych o něm pochybovala.

Budu vděčná za každý objektivní komentář.


Nejsem si jistá jestli jsem si díky PhotoFiltru nezkazila kvalitu fotografie, ale asi ano. Škoda, budu muset zainvestovat do lepšího programu.


Lana Parilla a autogramy - videa

16. srpna 2014 v 18:30 | Janča
Ahoj,

díky jednomu mému SB (Juliet Rocks) jsem se začala zajímat o to jak Lana komunikuje s fanoušky. Přiznám se, že mě dostalo, když jsem se dozvěděla, že každému odepisuje! No, řekněte, kdo tohle dělá?

Na youtube jsem našla dvě bezvadná videa, kde je Lana ke svým fanouškům neuvěřitelně vstřícná. Samozřejmě by se jí nikdo nedivil, kdyby se podepsala jednou, dvakrát nebo všechny ty neznámé lidi dokonce ignorovala, ale ona s nimi dokáže vtipkovat i v momentech, kdy jí x lidí cpe před nos snímky k podpisu! Je neuvěřitelná a já jí zbožňuju!Báječný svět shopaholiků - film

15. srpna 2014 v 14:09 | Janča
V průběhu prázdnin jsem se zaměřila spíše na seriály a filmů jsem moc neviděla. Přesto jsem si jich pár dávala stranou a vyčkávala až přijde ten správný čas, kdy budu mít chuť napsat podobnou "recenzi". A ten čas nastal právě dnes.

V předešlém odstavci jsem slovo "recenze" dala přesně jako nyní do uvozovek z jednoho prostého důvodu. Ve škole mě učili, že recenze se píše vždy na něco aktuálního. Což o více než rok starých "dílech" rozhodně říci nemůžeme.

Pod mou "profesionální" (čtěte s patřičnou dávkou ironie) lupou se ocitla dívčí komedie, cílená nejen na nejmladší divačky, ale i ty starší, jsem si jistá, že každá žena v sobě najde alespoň kousek Dívky v zeleném šátku.

"Confessions of a Shopaholic" režíroval v roce 2009 američan P. J. Hogan. Přiznám se, že o Hoganovi slyším (čtu) prvně. Soudím tedy, že nepatří mezi špičku ve svém oboru, což je znát.

Rebeccu Bloomwood, tedy hlavní postavu, ztvárnila nezaměnitelná a charizmatická přírodní zrzka Isla Fisher. Výrazné i méně zapomatovatelné postavy si zahrála nespočetněkrát, např. Velký Gatsby, Scooby Doo, Amorův úlet.

http://www.japkin.com/websites/wp-content/uploads/2013/10/7-Quick-Fixes-to-Boost-Your-Conversion-Rates.jpg


Fotografie - Divadelní Esmeralda

14. srpna 2014 v 14:07 | Janča
Po jednom představení Quasimoda se mi poštěstilo vyfotografovat nádhernou, talentovanou Markétu Procházkovou. Dalo by se říct, že jde o zákulisní foto. Přiznám se, že tento pojem není úplně přesný, ale proč bych Vás měla nudit podrobnostma? Taky nevíte?


2 změny v menu - knihy a seriály

12. srpna 2014 v 16:16 | Janča
Ahoj,

při poslední rekonstrukci blogu jsem se rozhodla, že Vám prostřednictvím menu vždy nastíním, co zrovna čtu a jaký seriál nejvíce sleduji.

Začněme knihou...

Komplikaci Isaaca Adamsona jsem si oblíbila natolik, že jsem jí nechala na blogu déle než bylo nutné. No, možná to bylo spíš mojí leností nebo tím, že jsem na úpravy zapomněla. V blízké době (doufám, že ještě v srpnu) můžete očekávat recenzi, která bude převážně kladná.

http://img.ihned.cz/attachment.php/240/51563240/Ve9DgSplEykCF12iaGO5wNQxfvW7sP4J/Komplikace.jpg

Už jsem se párkát zmiňovala, že se mi blíží maturita, čemuž přizpůsobuji i četbu. Prozradím Vám, že si prokládám tu povinnou s mnou zvolenou, abych se úplně neotrávila. Tentokrát jsem šáhla po "1984", což je úznávaný román od Georgeho Orwella. Je pravda, že není zrovna kapesní, ale čte se opravdu rychle a příběh Vás ohromí, donutí k zamyšlení, nejen k jednomu. Doporučuji přečíst, já jsem zatím na cca sté straně.

http://www.illuminatiagenda.com/wp-content/uploads/2013/06/1984.jpg

A "plynule" přecházíme k seriálu...


Fan video - Lana Parilla (Children do run from me) - 02

10. srpna 2014 v 14:06 | Janča
Už cca týden stále dokola a dokola projíždím fan videa týkající se Once Upon A Time. Většina je opravdu podařených a jistě Vám jich ještě pár hodím na blog.

Dneska Vám sem dám v pořadí již druhé fan OUAT video. Opět se týká postavy Reginy, Zlé královny, ale je částečně také o její představitelce. Pustila jsem si ho už nejméně 5krát a stále mě baví. Možná, že právě díky němu jsem si Lanu oblíbila!


Mé nevydařené zkoušky z autoškoly (teo)

9. srpna 2014 v 19:09 | Janča
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m4jprswoEM1ql31q0o1_500.gif
Ahoj,

rozhodla jsem se, že se vypíšu z pocitů, které ve mně zanechal jeden nedávný den.

Asi bych mohla začít tím, že jem si pořád myslela kolik mám času a že se na teorii začnu učit cca týden dopředu. Co se nestalo? Instruktor mi oznámil, že dělám zkoušky následující den. Doufala jsem, že to zvládnu. Podle testů které jsem si večer a v dopravních prostředkách dělala bych uspěla cca v 80% případů...

Zkoušky jsem měla dopoledne, ale musela jsem vstát již před osmou hodinou, abych si stihla všechno přichystat. A hlavně jsem musela nejdřív doject z naší vesničky na Anděl a pak jít až na Můstek pěšky, najít magistrát (s mojí "skvělou" orientací to byla opravdu "hračka"), poté jsem nemohla v budově Magistrátu najít pokladnu. Tam jsem zaplatila poplatek za zkoušky a teprve potom jsem mohla vyrazit na Bohdalec, kde jsem v životě nebyla!

http://25.media.tumblr.com/tumblr_mb8tfgYwe71rf9ttjo2_1280.jpg

Bohužel jsem se nejdřív zdržela v metru, když jsem kupovala lístek v bankomatu, kterej mi pořád vracel peníze. Potom nechtěla ject tramvaj a dokonce i autobus jel pozdě! Samozřejmě, že jsem dojela na zastávku asi minutu po začátku zkoušky! A potom následovalo moje oblíbené hledání...přišla jsem cca o 10 minut později (spíš doběhla..), ale měla jsem štěstí, protože na mě ještě počkali (další chlápek měl smůlu, jestli vůbec mínil přijít). Test jsem si překontrolovala jenom jednou a byla jsem hotová jako první, až na jednu otázku se mi zdálo všechno jasný. Ale? Nervy pracovaly a já jsem vše pokazila, měla jsem 4 chyby, pod povinných 85%. Takže si zaplatím další 300 a jenom se modlím abych dala alepsoň jízdy.

Fan video - Regina (the Evil Queen) - 01

6. srpna 2014 v 10:49 | Janča
Poslední dobou jsem si dost oblíbila Reginu (Zlou královnu). Našla jsem na internetu tohle nádherný video, je krásně sestříhaný...

Ale vydělasila mě zvolená hudba, je nádherná. Bohužel jí většinou slýchám u videí věnovaných zemřelé postavě z nějakého filmu, či seriálu...

Jestli umře, tak asi OUAT nedokoukám, to mě opravdu naštvou. No..doufám, že jsem z tohoto videa získala jenom nesprávný pocit.


Podle komentářů pod videem jsem došla k názoru, že tvůrci Reginu v seriálu nechávají. Chvíli se o mě pokoušel infarkt :D

Pretty Little Liars vs Game of Thrones

5. srpna 2014 v 17:44 | Janča
Dokoukávám posledních pár dílů Once Upon A Time a přemýšlím o dalším seriálu. Hodně lidí chválí Pretty Little Liars i Game of Thrones. Já jsem zatím nerozhodná, nechci si hledat na internetu o čem přesně jsou. Tím bych byla díl, dva napřed a to by se mi nelíbilo. Proto se ptám Vás, co se Vám líbí víc nebo máte nějaký jiný návrh?

http://damiengwalter.files.wordpress.com/2014/07/game-of-thrones-metal.jpg

http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20130609225323/prettylittleliars/images/5/5b/71708-pretty-little-liars-pretty-little-liars.jpg

Na jednu stranu se bojím, že FOT bude podobný OUAT, což by mi mohlo začít vadit. Na druhou stranu si ale nejsem jistou ani PLL, reklamy v TV si mě rozhodně nezískaly, nebýt spolužaček, které o něm básnily, tak o něm ani neuvažuju..

Anglie - 18/07/14 - 21/07/14

4. srpna 2014 v 14:25 | Janča
Ahoj,

před nějakou dobou jsem navštívila Londýn. Byla jsem tam s rodiči a s mladšou ségrou, kteří tento krásné stát navštívili prvně a dali na mé vychvalování a možná i částečné otravování :D.

Premiérově jsem Anglii viděla v prváku, kdy jsem ztrávila týden se skvělou partou lidí z naší a jiné střední školy. Samozřejmě, že jsem tenotkrát nezažila tolik zážitků jako tehdy a tím pádem se mi zde nelíbilo tolik jako tenkrát. Musím přiznat, že na tehdejší výlet jen tak něco mít nebude! :) Na druhou stranu jsem se až divila jak pozivně na mě Londýn působí, jak je mi v něm dobře. Bude to znít asi dost divně ale dokonce jsem se začala řídit motem "No day but today", které zná mnoho lidí zejména z muzikálu "Rent", ale je možné že se objevil už dříve v jiném díle, ale po tom jsem nepátrala :D

Tento článek doplním "osobnějšími" fotkami. Chystám další články věnované pouze fotografiím. Doufám, že se na ně těšíte alespoň z poloviny tak jako já :D.


Jako správná dylina (možná mi nevěříte, že jsem zrcadlovému trendu nikdy nepodlehla, ale je to tak :D) jsem se hned po příjezdu musela vyfotit v zrcadle. Ptáte se proč? Já nevím, asi jsem měla pocit, že tím zachytím jedinečnou atmosféru pokoje, či co :D. Mimochodem, nefotím se v koupelně, to je náš pokoj a za mnou je konvice na čaj...