Červenec 2014

OUAT - Emilie De Ravin (Belle) - Twitter

31. července 2014 v 11:36 | Janča
Už pár týdnů sleduji druhou sérii "Once Upon A Time" a zejména v pár posledních dílech jsem si oblíbila postavu "Belle", kterou skvěle ztvárnila Emilie De Ravin.

Rozhodla jsem se, že sem přidám pár fotek z jejího Twitteru :)

Doplněk pro rejpaly - omlouvám se za tzv. anglické uvozovky, tedy neomlouvám, vysvětluji - přišly mi příhodnější :))

https://pbs.twimg.com/media/BtWg5c_CMAAiU0q.jpg:large


Seznam SB

30. července 2014 v 12:48 | Janča
Po cca roce jsem se opět rozhodla sestavit seznam SB..

Řekla jsem si, že s tímto počtem nemá smysl Vás dělit na nějaké skupinky, to by mi přišlo opravdu směšný :D

Zatím si nejsem jistá jestli v příštích měsících pár lidí nevyřadím, ale zatím to nechám být. Co si budeme řikat, já přes prázdniny 2x aktivní taky nejsem.

SEZNAM:
Daiva - http://moncaabs.blog.cz
Mischel a Mona - http://mischel-a-mona.blog.cz/ - tady opravdu netuším, holky znám osobně, mám je ráda, ale blog příliš nešlape a ke mně taky moc nechoděj (řekla bych že vůbec..)
Markét- http://matulinka2412.blog.cz/ - bojím se, že přestala s blogováním, ale třeba to souvisí pouze s nedostatkem času, nechám se překvapit a pořád doufám, protože k Markét na blog chodím opravdu ráda
Monča - http://monousuv.blog.cz/ - taky moc nepřidává...

NOVÝ SB:
Lexi - http://dulce-lexi.blog.cz/
Papája - http://papaja1.blog.cz/
Denisa - http://serialcharmed.blog.cz/
*Lian* - http://tvdtopll.blog.cz/
Juliet Rocks- http://pillsofhappiness.blog.cz/
Anett - http://anett01.blog.cz/Je pravda, že jsem za poslední rok, dva tenhle okruh dost zkrouhla, ale snad se mi podaří nabrat "zpátky" pár vyjímečných blogů :) Po pravdě? Já jsem teďka s tímto seznamem spokojená :))

Lauren Weisberger - Poslední noc v Chateau Marmont - recenze

28. července 2014 v 12:26 | Janča
Po měsíčním slibování jsem se konečně odhodlala k sepsání recenze "Poslední noc v Chateau Marmont".

Po knize jsem šáhla vlastně náhodou v knihovně, když jsem se koukala jestli nemají předlohu k mému oblíbenému filmu "Ďábel nosí Pradu", neměli. Ale od stejné autorky jsem objevila jinou, která mě celkem zaujala a rozhodla jsem se jí dát šanci.

Hned na obalu knihy jsem se ujistila, že "Poslední noc" nenavazuje na žádnou z předchozích knih Lauren. Přiznávám, že jsem chvíli nevěděla, jestli tomu mám věřit. Přecejenom mě zmátla fotografie lodičky, která je typická pro "Ďábla".

http://neoluxor.cz/files/5/9780007311002.jpg

14/07/14

14. července 2014 v 9:58 | Janča
http://f0.thejournal.ie/media/2013/07/rainy.gif
Ahoj,

rozhodla jsem se, že o prázdninách nemá moc velký význam psát "týdeníky", protože si jednak nejsem schopná zapamatovat, co bylo v jaký den a za druhé mám stejně každý den jako neděli :D

V předešlém článku jsem psala, že mě v plánech dost omezuje autoškola. Nejen že měl 2 týdny rozbité auto, ale teď nemá moc volných míst, takže jezdím jednou za uherák a na 100% se mi to protáhne alespoň do srpna, což jsem opravdu nechtěla! Díky těmto okolnostem jsem scháněla a vlastně pořád scháním spíš nárazový brigády, protože se musím přizpůsobovat. Zatím jsem byla jenom uklízet jednu obrovskou hospodu (podle rozlohy a x místností se tam musejí i pořádat zábavy..) po malování, ale lepší něco než nic a teď mám aspoň něco málo na cesty do Prahy a taky na dárky - všichni se bůh ví proč rozhodli narodit se o prázdninách! :)

Recenze - tvářenka - Starry

11. července 2014 v 15:39 | Janča
Na tvářenku od firmy Starry bych asi sama od sebe nikdy nenarazila. Pořídila jsem si jí v Holešovicích na akci, kterou jistě znáte pod názvem "Interbeauty Prague - Veletrh kosmetiky".

Používám jí již od dubna, netvrdím, že denně, ale dostatečně na to, abych Vám o ní mohla něco málo s klidným svědomím napsat.

Já si pořídila tvářenku s odstnínem M80/8, což je krásná, jemná starorůžová tvářenka s minimálním fialovým podtónem.

Již na první fotografii můžete skvěle vidět, že neskutečně práší, takže je třeba si dávat opravdu dobrý pozor, aby neskončila na Vašem oblečení..Co se týče pigmentace, tak je silně podprůměrná, někdy musím "namáčet" štětec i třikrát, abych docílila vůbec nějakého výsledku. Ale díky tomu se skvěle hodí pro začátečníky, kteří se chtějí naučit zacházet s tvářenkou a bojí se, že to přeženou.

Po zdlouhavém nanášení mi vydrží tak hoďku, dvě...což je u mě standard, takže je možné, že někomu vydrží i dýl.

Výrobci mimo jiné slibují kouřový efekt, kterému jsem se musela z prvu (se spojitostí s tvářenkou) zasmát. Ale díky jemnosti tvářenky si odvážím napsat, že tento efekt umí dokonale vytvořit.


Cena by se měla pohybovat kolem 80 Kč.


Once Upon A Time - nominace na cenu Emmy

10. července 2014 v 21:49 | Janča
Před půl hodinkou jsem se dozvěděla skvělou zprávu! Seriál "Once Upon A Time" byl nominován za své brilantní kostýmy za cenu Emmy!

Pokud jste stejně jako já zvědaví na všechny nominace, tak si jednoduše spusťte následující video. Jde o záznam z oznámení výsledků nominaci právě na ceny Emmy.

Bohužel mi vždy po uložení zmizí - dávám aspoň link - http://www.emmys.com/events/2014-emmy-nominations-announcement


https://georgespigot.files.wordpress.com/2012/02/once-upon-a-time-eq-01.jpg

Něco málo o cenách Emmy:


Mé dva týdny -

8. července 2014 v 12:53 | Janča
http://media.giphy.com/media/mfU2pBXY9BP8s/giphy.gif
Ahoj,

všimla jsem si, že můj blog tiše umírá, pokusím se to napravit. Ale pro začátek mám pro Vás a ano, hlavně pro sebe, teda pro své budoucí, nostalgické a zvědavé já, děníček.

Tentokrát nebude zahrnovat jeden týden, ale rovnou dva. Píšu ho zatímco se děsně nudím a čekám na chlápka, který nám má něco spravovat, dopoledne je hold široký pojem..."doufám", že přijde třeba ve 3 a já se do té doby nebudu moct hnout z baráku!!

Týden, ktrerým začínám byl speciální tím, že ho nemůžu zařadit do prázdnin, ale ve škole jsme toho taky moc nepobyli. Každý z 5ti dnů mezi uzavřením klasifikace a oficioním vyhlášení 2 měsíčního flákání byl speciální, měli jsme vymyšlené "zajímavé" programy...V pondělí přišel každý, kdo se chce dostat k maturitě nebo nemá zvlášť důležitý důvod pro nepřítomnost. Celý den totiž naplánovala naše češtinářka, důvodů proč jí všichni poslouchají je mnoho, ale o tom se zde rozepisovat nechci. Musím ale uznat, že je to opravdu vzdělaná žena a od té doby co převzala daný předmět se všichni ve třídě schodujeme, že za náš všeobecný přehled vděčíme převážně jí. Nicméně k jádru věci..na ráno bylo připravené promítání o Lustigovi, doplněné pracovními papíry a půl hodinkovou diskuzí, poté následovala pár informací o Ottu Pavlovi. Odpoledne jsme se měli samostatně přesunout na zastávku poblíž Nového židovského hřbitova, já jsem samozřejmě neodhadla čas a přišla jsem pozdě, ale naštěstí jsem je ještě zastihla. Na hřbitově jsme strávili cca 2 hodiny! Kdybych tam sama nebyla a nesledovala čas, tak bych tomu ani nevěřila...potom jsme polomrtví udkulhali ještě na Olšanské hřbitovi, kde jsme strávili pouze pár minut. Řeknu Vám, že po tomhle náročném výletu jsem byla ráda, že si sednu do nejbližší tramvaje. Potom jsem si ještě prolétla obchody a vyrazila domů.

http://25.media.tumblr.com/da3ba6950a5c79b98cc43c8535121c86/tumblr_mg9p3wxXnB1qbrs65o1_r2_250.gif

V úterý a středu jsme měli akce, který mě vůbec nezajímaly a hlavně hrozilo reálné riziko, že bych se neměla s kým bavit, tak jsem zůstala ráno doma. Přišla jsem o muzeum peněz a ještě o nějaký krit s profesorkou, kterou silně nemusím. Později jsem se dozvěděla, že do toho kritu přišlo přesně nula lidí z naší třídy!

Ani jeden z těchto dvou dní jsem ale neseděla celý den doma. Odpoledne jsem vyrazila do Prahy, sešla jsem se s kamarádkou, pověděly jsme si důležité věci, bez kterých bychom ani jedna z nás jistě neusly :D Ve středu jsem měla autoškolu, pro zatím mojí poslední, protože "učiteli" se rozbilo auto! V úterý jsem šla na pohovor, přesněji do jedné agentury na personální, kde jsem pouze něco vyplnila a byla jsem seznámená s prací, kterou bych cca týden vykonávala, bohužel se mi křížila s již stokrát zmíněnou autoškolou, takže bye bye peníze..


Once Upon A Time - Funniest moments - video

4. července 2014 v 8:25 | Janča
Našla jsem na youtube skvělé video, jsou v něm střípky opravdu vtipných momentů, kdy herci šli mimo scénář.
A byla bych opravdu zlá, kdybych se s o něj s Vámi nepodělila.


PS: Dneska se pokusím znovu sepsat ten box, který se mi sám od sebe smazal...

Někdy mám chuť zastřelit blog.cz

3. července 2014 v 12:15 | Janča
..jako zrovna teď

Ahoj, jsem fact naštvaná, vytvořila jsem parádní box v menu. Né, že by na něm nebylo co zlepšovat, ale byl parádně přehledný a nezabral mi zrovna málo času a já s ním dokonce byla spokojená!

A co se nestalo? Ukládám celé veledílo a najednou se všechno smaže?! No nic, jdu se uklidnit. Teda přiznávám, že se částečně uklidňuju už tímto naprosto zbytečným článkem!!

Pořád doufám, že se jako zázrakem celej box objeví, ale není ani v nastavení, takže asi néé...