Můj týden 02

18. listopadu 2013 v 13:00 | Janča |  mé průpovídky
Rozhodla jsem se, že tentokrát pojmu tento článek trochu jinak, vlastně jsem něco podobného zamýšlela i posledně, ale z nějakého důvodu jsem tak neučinila...
V minulém týdnu se neudálo nic závratného, ale zaujala mě spousta věci s kterými se s Vámi chci podělit.
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8yw6mNj7D1r3s5n0o1_500.jpg
Celý týden jsem věnovala zejména škole, protože se v pátek uzavírala klasifikace. Nejdůležitějším dnem z tohoto úhlu podledu byl pro mě beze sporu pátek, kdy jsem musela napsat mé "oblíbené" účetnictví, češtinu (které věnuji ještě ňáké to slůvko), ale i první ekonomiku v angličtině. Ze známek z účetnictví a češtiny nadšená nejsem, ale mohli být i horší a naštěstí mě tenhle rok z ničeho nehlásí, asi to bude tím, že už do školy nechodím pouze na návštěvu.

V minulém odstavci jsem slíbila, že Vás budu pár slovy otravovat i svou češtinou. Tento rok jsme dostali novou učitelku, na které bylo vidět, že by nás konečně mohla něco naučit (za uplynulé dva roky skoro nic neumíme a všichni sází na to, že maturitu nedáme).
Vím, že trochu kostrbatě odbočuju od tématu, ale tato paní profesorka jako by z oka vypadla učitelce ze známé školy čar a kouzel v Bradavicích, zvlášť když si oblékla své gotické černé nebo červené šaty! Vypadala nějak takto:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSHYAg9Qelv9_xftmwqU_ywcp6HSZJlxEFrzJbmXIlrig3a3r8pHw
Při pohledu na přiloženou fotografii Vás asi moc nepřekvapí, že u nás vydržela měsíc a potom skončila podle drbů a naší třídní v psychiatrické léčebně, ale nedávno jsem jí zahlédla u metra, tak už se z toho nejhoršího dostala. Zajímalo by mě, co se člověku musí přihodit za souhru náhod, aby se na takové místo dostal! Zvlášť u vzdělané středoškolské učitelky je to poněkud podivné!
Za celé září jsme se toho z českého jazyka naučili dost, ale poté přišla měsíční prodleva, kdy vedení hledalo novou učitelku, asi před týdnem jí konečně našlo, ale sama přiznala, že češtinu neučila dlouhých cca 7 let a nic si z ní napamatuje a podle toho naše hodiny také vypadají.

Ve čtvrtek se konala latino lekce v tanečních, která si mě naprosto získala! V pátek jsme šly s kamarádkou a mou mamkou vybrat šaty na Vánoční ples, které Vám vyfotím, jsou opravdu nádherné! Poté jsem si koupila boty, po kterých jsem pokukovala už delší dobu, ale budu si na ně muset počkat do Vánoc. V sobotu jsem musela pomáhat u babičky s hromadou dřeva a v neděli jsme ho štípali, takže jsem dost naštvaná, že mi naši vzali víkend! Proto jsem si ho prodloužila neplánovaně dneska, "překvapivě" jsem z toho mrazu onemocněla, ale zítra budu muset opět plavat do školy.

Tak jsem si postěžovala a nyní se vrhnu na druhou část článku!Objevila jsem stránku s obrázky, které budu používat do podobných článků.

love music guitar acoustic love song love songs

Zbožňuju psy a tihle jsou obzvlášť rozhošní!
animals puppies pugs cute animals

Objevila jsem skvělou stránku, kde si pomocí psychologických ukázek můžeš udělat test a zjistit jaký máte temperament, celkem to sedí!
http://temperament.wladik.net/novy-test.html

Musím se s Vámi podělit o nádherné fotografie dětí profesionální a talentované fotografky Moniky Navrátilové.
https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1470006_213673612139136_902380095_n.jpg

https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q71/s720x720/1470281_213672958805868_1953228892_n.jpg


Zbožňuju písně z muzikálu Rent a mrzí mě, že jsem na něj o prázdninách nešla!


Včera mě zalila vlna nostalgie a pustila jsem 1. díl Harryho Pottera, na kterém jsem byla kdysi v 1. třídě v kině. Dá se říct, že se mnou filmová postava víceméně rostla!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Markét - Aff Markét - Aff | Web | 18. listopadu 2013 v 23:00 | Reagovat

Maturity z češtiny se fakt neboj, to by dali s prstem v nose i lidi ze základky :D v podstatě tam bylo jenom porozumění textu a taková klasika z gramatiky ;)

2 Lůca Lůca | Web | 21. listopadu 2013 v 10:09 | Reagovat

Není ta stránka náhodou Wehearit?? :)
Mám tam účet :)
Já maturovala z češtiny s odřenýma ušima, ale určitě se toho neboj :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama