Sesterstvo putovních kalhot 2

5. září 2013 v 18:00 | Janča |  recenze, reportáže

PŘEDNASTAVENO!
Sesterstvo putovních kalhot 2 jsem viděla už někdy na začátku prázdnin. Jak jsem se k němu dostala? Mojí oblíbenou herečkou je Alexis Bledel, která v tomto filmu hraje jednu z hlavních dívčích postav a kdysi jsem viděla i první díl, který se mi líbil.

Na jednom serveru jsem se dočetla, že tento film řadí mezi tyto žárny: Dobrodružství,Komedie, Drama, Romantika. Mně se tento film jeví jako klasická americká, romanická komedie.

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRvKBubWXedDgexuNmYd6k7Hg3G-e8nIXh35hTjqdJwlIE89TA5

Netvrdím, že pokračování Sesterstva patří mezi nejhorší filmy, ale upřímně Vám můžu říct, že bych s ním už čas nikdy neztrácela a doporučovala bych to i Vám. Děj je podobně příjemný a klidný jako v jedničce, ale zdál se mi opravdu dlouhý, možná až nekonečný.
Zajímavých částí moc nebylo a boužel je přebýjelely ty pro diváka nudné.
Přemýšlím, zda by se mi film líbil, kdybych byla mladší...netuším. Přecejenom dobrý film by měl zaujmout většinu věkových kategorií.
I přes kritiku filmu jako celku musím uznat skvělé výkony čtyřech talentovaných hereček! Jsou jimi: Alexis Bledel, America Ferrera, Amber Tamblyn, Blake Lively.Ke konci Vám chci oznámit, že pokud se Vám líbí a hlavně Vás ještě neomrzely typické americké komedie, tak by se Vám film mohl líbit. Viděli jste ho někdo?

http://static.uloz.to/cdn/L/g/s/xLgsexT.640x360.0.jpg

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQgNTPhZtxPNnoB2YdIn7-Txz5Ekd38jWs0G6B4E034uPkASTAk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 WiFi WiFi | E-mail | Web | 5. září 2013 v 21:55 | Reagovat

Na ten filmík Jsem se jednou chtěla podívat, akorát jsem se k tomu ještě nedostala :) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama