Ian Somerhalder & Nina Dobrev vyhráli Big At 2013 Teen Choice Awards

13. srpna 2013 v 18:31 | Janča |  kultura
Hvězdy z Wampire Diaries se 11. srpna (tedy před dvěma dny) sešli, aby podpořili CW a oba vypadali opravdu úžasně!

http://theoriginalscw.com/wp-content/uploads/2013/08/IanNinaTeen2013-feature1.jpg

Letošní Teen Choice Awards na tredičním červeném koberci se opravdu, co se týče návštěvnosti, vydařili, tedy hlavně díky dvěma protagonistům SW Iana Somerhaldera a Niny Dobrev. Kteří si vychutnávali vydatně bouřlivé výkřiky svých fanoušků.


Jak se můžeme sami přesvědčit na fotkách, oba si zvolili svůj outfit velmi dobře a skvěle jim sedí!
Nina zvolila květinové šato-kalhoty s hlubokým, ale při tom vkusným výstřihem a ani Ian nezůstával pozadu, svou slovní hříčkou na triku neopomenul upozornit na na jeho organizaci - Ian Somerhalder Foundation (o které Vám přinesu více informací v blízké době).

V jednom zahraničním plátku jsem se dočetla, že Ianovo tričko bylo vyrobeno ve spolupráci s ISF and RYOT News, přesněji v rámci projektu Vanity. Tričko prý bude k prodeji ke konci srpna a výtěžek si rozdělí obě organizace!

Organizace Vanity prohlásila, že "Vanity spolupracuje s více než 40 neziskovými organizacemi, aby rozšířili povědomí o nich prostřednictvím módy a inovativním vzhledem loga."

'The Vampire Diaries' byl nominován na 8 cen Teen Choice Awards.
Seriál sám byl nominován mezi výběr Fantasy/ Sci-fi Show. Ian a Paul Wesley byli nominováni na hlavní herecký "projev" také ve Fantasy/ Sci-fi. Nina a Kat Graham byly nominovány na za hlavní herecké role také ve stejných odděleních. Dále Steven R. McQueen byl nominován na Choice Scene Stealer. Muži: Candice Accola byl nominován na Choice Scene Stealer. Ženy: Joseph Morgan byl nominován na Choice TV Villain.

Musím uznat, že těch nominací je opravdu spousta!


Nina i Ian ve své kategorii vyhráli, za což jim srdečně gratuluji. Smutné je, že Joseph s herečkou z Pretty Little Liars prohráli. Většinu určitě překvapí, že Candice prohrál s Miley Cirus kvůli její roli v seriálu Dva a půl chlapa.

http://img.ibtimes.com/www/data/images/full/2013/08/12/398408-ian-somerhalder.JPG

Tento článek mi zabral opravdu hodně času! Tak bych opravdu nerada, kdyby to někdo skopíroval na svou stránku bez viditelného zdroje:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama