Jak si užívám prázdniny -12. července až 19. července

23. července 2013 v 11:13 | Janča |  mé průpovídky
Léto je v plném proudu a já si ho náležitě užívám! Rozhodla jsem se s vámi podělit o své nejnovější zážitky.

Poslední článek (nepočítám seznam SB) jsem přidala podle databáze 12. července 2013, pár dní poté jsem se věnovala hlavně svým dávným přátelům ze základní školy, které jsem dva roky neviděla....potřebovala jsem k tomu kapku odvahy, netušila jsem, jestli si budeme mít o čem popovídat, jak se změnili, ale i zda vemou mé odlišné já. Naštěstí všechna setkání dopadla báječně!

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTAc_uwir8yYbTkegr4eNMGV9vnhUWR7Ml6Lb1r_ykiobh6I4PA


Od 16. do 18. července jsme se s rodiči a mou mladší sestrou vydali na výlet to Františkových lázní. I když je pravda, že jsme rapidně snižovali věkový průměr, žádné zdravotní kůry se nekonaly. Ubytovali jsme se v místním penzionu a vyráželi na prohlídky okolí. Samozřejmě nám nemohla chybět fotografie se slavnou sochou Františka, kterou jsme našli až poslední den.

http://files.frantiskovy-lazne.webnode.cz/200000001-71c4b72bf4/frantik.jpg

19. července jsme vzali kamarádku a vyrazili na Hlubokou, kde jsme strávili celý nádherný den! Na místo jsme dorazili dopoledne, dali jsme si oběd, zašli do místní ZOO, která byla celá v ohradě a moc zvířat nenabízela, ale za to nabízela několik hřišť, kde se skvěle vyřádily nejenom malé dětičky, ale i my "rozumnější". Kolem třetí hodiny jsme se přesunuly na pohádkový zámek, kde večer zářil Casanova, o kterém dodám brzy recenzi!

http://www.nase-pamatky.cz/pic/galerie/4.jpg

Na fotoreportáž z posledních dvou výletů se také můžete těšit brzy!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama