Červen 2013

Blend - Lucie Vondráčková a Tomáš Lobl

30. června 2013 v 16:46 | Janča |  grafika
Mám pro Vás další blend, sice se mi povedl trochu míň, ale i tak se mi celkem líbí! Je s Tomášem L. a Luckou V., kteří spolu hráli kdysi v muzikálu Ať žije rokenrol!


Blend - Casanova

30. června 2013 v 16:32 | Janča |  grafika
Pro dnešek už bylo vlastních fotek možná dost, nastal čas pro zveřejnění mého blendu.
Asi před měsícem jsem navštívila muzikál Casanova, který se mi neskutečně líbil a mj. ho doporučuji, proto při vybití fantazie přišla řada právě na toto dílo!


Mé první fotografie - tiskovka - Monika Absolonová

30. června 2013 v 16:27 | Janča |  fotografie
Tyto fotografie jsou foceny v březnu, kdy jsem s foťákem ještě vůbec neuměla, ale doufám, že pár pěkných fotek pro tento článek najdu.

Upozorňuji, že nejsou nijak upravované a ještě bych nerada, kdyby někdo fotky kopíroval bez dovolení!


Mé úplně první fotografie

30. června 2013 v 16:16 | Janča |  fotografie
S začátkem prázdnin si snad uzpůsobím blog blíže ke svým představám, začnu právě nyní, kdy přidám své úplně první fotky, které jsem vyfotila v únoru...

Tato fotka je mou úplně první a jako jedna z mála se mi líbí i dnes....

Všechno má své odpůrce a příznivce

26. června 2013 v 15:55 | Janča
Pro vysvětlení, právě jsem si přečetla komentář pod mou recenzí na Večírek. Předem bych chtěla upozornit, že kritiku jsem schopná unést, ale když se někdo pozastavuje nad jedním překlepem, kdy jsem místo FUNUS nepsala FONUS a na závěr mi nezapomene podotknout, že se nemám do žádných blogů pouštět a to vše jenom díky mé kritice zmíněnou osobou nejspíše milovaného díla.
Jak píšu již v nadpisu, všechno má své odpůrce a příznivce, možná je právě ta různorodost na světe to krásné a nenahraditelní zároveň a proto mě urážejí lidé, kteří si neváží jiných názorů než jsou ty jejich!
Chtěla bych Vám zdělit, že tento blog píšu pouze z vlastní iniciativy, nejde o žádný profesionální web, také se o nic takového nesnažím, pouze volně publikuji své názory!
Děkuji za přečtení a omlouvám se za opakování slov, ale některé mi přišly důležité!

http://www.chcirust.cz/wp-content/uploads/et_temp/diversity1-1024x768-177929_200x200.jpg

Casanova 15.6. 2013 - recenze

26. června 2013 v 15:43 | Janča |  recenze, reportáže
Dneska bych mohla tradičně začít s omlouvou, přiznám se, že čas by se tentokrát možná našel, ale nálada nějak ne. Abych se co nejdříve dostala k jádru tohoto článku, své údodní vypisování se zkrátím na minimum a předem doufám, že se moc nerozepíšu, přecejenom dlouhé články čte málokterý bloger....

Casanovu si většina z Vás představí jako charismatického dobyvatele dívčích srdcí, tedy nejlépe více najednou, Vaše domněnky Vám dílo nevyvrátí, ale z větší části klade důraz na Casanovu jako sečtělého muže ze staré školy, který si dopisoval s nejvýznamějšími osobnostmi tehdejší doby.
Možná bych se mohla dějem s milostnými zápletkami zabývat trošku podrobněji, ale základní otřepaný děj, kde se velmi rozverná a také postarší hraběnka Karolína vsadí s hrabětem Valdštejnem, jestli mladičkou komtesu Adélu stihne do odjezdu "pan galantní" okouzlit do té míry, aby se do něj zamilovala.....myslím, že každému hned dojde, jak sázka dopadla..

http://vstupenky.ticket-art.cz/img/predstaveni_velky/predstaveni_velky_8504.jpg


Die Happy - I am

3. června 2013 v 15:39 | Janča
Poslední dobou se opět začínám vracet ke své srdcové záležitosti - tedy rockové skupině Die Happy, která většině z Vás asi moc neřekne, ale jsem si jistá, že pokud přidám jméno zpěvačky, budete v obraze. Je jí Marta Jandová, která nyní čeká svého prvního potomka.
A zpátky k tématu článku, potřebuju si zlepšit i angličtinu, proto jsem se rozhodla, že si přeložím pár písniček právě od Die Happy, přecejenom mají text jednoduchý, ale zároveň nádherný a pravdivý!

Nejjednodušší se mi zdála skladba I am, kterou si Marta vypůjčila od Hilary Duff...