Quasimodo 11.5 2013 - recenze

19. května 2013 v 19:17 | Janča |  grafika
Nejsem si jistá, že mám na tomto blogu ještě koho zdravit, ale až budu mít více času a náladu na blogování pokusím se tento blog předělat a zvýšit návštěvnost...
Každopádně, jak napovídá název blogu, dneska sepíšu renenzi na muzikál, který jsem navštívila 11.5....

Quasimodo je muzikál, který Vás chytne za srdce už jenom svým příběhem o nádherné cikánce, neopětované lásce...Která žena by netoužila po tom, aby jí někdo miloval, tak jako Esmeraldu Quasimodo, který za ní několik nasadil svůj život a nakonec s ní i dobrovolně zemřel!
Příběh není ale jediným silným místem muzikálu, překvapí vás kostýmy, dobové kulisy, skvělé pěvecké, herecké, ale i taneční a akrobatické výkony, prostě vše na co si při vyslovení slova muzikál vzpomenete!

Hodnocení obsazení:

QUASIMODO - Tomáš Trapl - 10*/10*
Tomáš je ten nejlepší Quasimodo, kterého jsem kdy spatřila, a to mám na mysli i filmové spracování....Jemu zpěvu, herectví ani pohybu není co vytknout. Pojetí role je až neskutečné..v jiném podání si obstajného hrbáče ani neumím představit.

FROLLO - Marian Vojtko - 10/10*
Marian se mi v téhle roli neskutečně líbí, ale jestliže jsem Traplovi dala hvězdičku, mám nutkání o ní Vojtka ošidit..

VICTOR HUGO - Ondřej Ruml - 10/10*
Stejně jako u Mariana....Ondra umí krásně vystihnout tríznivou část role a zároveň i pobavit diváky, za to mu tleskám!

PHOEBUS - David Kraus - 3/10*
David mě naštval už na začátku, když se ani nepokusil o salto, které dávají jeho alternace a o jeho celkovém projevu na jevišti se raději nevyjadřuju..těch pár bodů má za snahu..

ŠPINDÍRA - Petr Vančura - 10/10*
Skláním se nad skvělým zlepšením Petra, ale v Cinově podání se mi Špindíra líbí víc..

ESMERALDA - Markéta Procházková - 10*/10*
Markéta každého předvědčí, že je opravdu tou nejkrásnější ze všech dam, ona je tou, co...napomůže divákovi prožívat děj s ní, nejenže je nádherná, ale celou dobu skvěle zpívá a tančí, s Džali je roztomilá a ke konci člověka společně se Zuzkou Havrlantovou a Radkou Fišarovou rozbrečela!

GUDULA - Radka Fišarová - 10*/10*
O tom, že Radka umí bravůrně zpívat není pochyb, ale její herecké pojetí této role je obdivuhodné. Člověk z ní má husinu po každé, co vyjde na jeviště!

LILY - Lucia Mólnárová - 9/10*
Lucia mě mile překvapila, na Lily se vzhledově i hlasově hodí...mrcha v životě nikdy nevypadá jako mrcha, ale často se skrývá za něžný hlásek, který bezpochoby Lucka má..

DŽALI - Zuzana Havrlantová - 10*/10*
Zuzka na jevišti porušuje většinu fyzikálních zákonů, je to jedna z nejtalentovanějších tanečnic, které nám Divadlo Hybernia kdy nabídlo, navíc se od začátku posunula o ohromnej kus v herectví, její koza je opravdu zážitek na hodně dlouhou dobu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mischel Mischel | 20. května 2013 v 0:04 | Reagovat

naprotosto s tebou souhlasím krásná recenze :)

2 Markét - Aff Markét - Aff | Web | 29. května 2013 v 19:42 | Reagovat

Na Quasimoda jsem hrozně chtěla jít, ale už to moc nehrajou a když jsem koukala, tak nikdy nebyly volný žádný dobrý místa..nakonec jsem si koupila lístky na toho Casanovu, tak jsem zvědavá :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama