Leden 2013

Píšu, píšu

31. ledna 2013 v 20:31 | Janča
Zdravím všechny blogaře i všechny ostatní...
Jaké bylo dneska vysvědčení? Na mě čekalo doma překvapení v podobě knížky "Padesát odstínů šedi", mj. doporučuju a s ní i Sestru...pravda, nemají spolu nic společného, ale z obou jsem odvázaná!
Co se týče těhle stránek..musím na chvilku pozastavit, budu si psát články a vyrábět grafiku do zálohy, možná (hodně možná) otevřu tenhle blog s novou rubrikou mých zkušebních rádoby profi fotek..
Co se týče SB, nechám si jeom 2 (doufám, že mi zatím neutečete...)
Vrátím se brzy, Janča


Diplom pro nové SB

28. ledna 2013 v 20:40 | Janča
Tento diplom mi dneska zabral hodinu, pravda dělala jsem dva podobný naráz, ale i tak..:D
Doufám, že se bude líbit :)


KOFE-IN Jediná - v klipu J. Stryková

17. ledna 2013 v 19:27 | Janča
Co se člověk nenajde na youtube? Hledám, hledám a vyskočí na mě skvělej klip, zpěváku nebo skupinu absolutně neznám, název mi nic neřiká, ale to brzo změním...
V klipu hraje i moje oblíbená herečka - Jana Stryková


Chytnul mě jak text písně, melodie (která mi připomíná jinou skupinu..) i klip..

Jak se videoklip líbí Vám?

Lenka Hatašová

17. ledna 2013 v 16:43 | Janča |  kultura
Při prohlížení regálu s časopisama mi často vpadne do oka práce Lenky Hatašové, kterou vždycky bez problému rozpoznáte od ostatních, její práce se světlem...každá fotka této dámy ve mně vyvolává určité emoce, což se mi stává opravdu u mála jejích kolegů.

Jedna z fotogfrafií L. H.
http://img.ahaonline.cz/img/18/article/1252770_veronika-zilkova.jpg
(zdroj: ahaonline.cz)
- Konkrétně tahle fotografie si mě získala, pro svoje emoce, originalitu...vlastně ani přesně netuším, proč...a možná právě pro to tajemství...

Eliška Bučková

17. ledna 2013 v 16:11 | Janča
První článek do rubriky věnované modelkám patří české modelce Elišce Bučkové, o které "seriózní" tisk píše jako o anorektičce a pořád dokola rozebírá její krásnou, hubenou postavu. Mám jiný názor, podle mě je Eliška jedna z našich nejnádhernějších modelek a na každém módním mole najdete přinejmenším stejně hubenou dívku.

E. B. se stala v roce 2 008 zaslouženě českou miss. Jako jedna z mála se v této branži udržela obdivuhodnou dobu.
Nyní se po boku svého partnera (V. N. Bárty) snaží prorazit i v muzikálovém rybníčku, kde se jí podle mého subjektivního názoru zatím moc nedaří..

foto by: denik.cz

Diplomy za Co si představujete...01

13. ledna 2013 v 17:29 | Janča
Omlouvám se za opravdu pozdní dodání, původně jsem chtěla "vyrobit" vánoční oceňění, ale vzhledem k časové prodlevě jsem se nakonec rozhodla pro dipomy se zimní tématikou..


Opakující se "zaneprázděnost"

11. ledna 2013 v 20:46 | Janča
Ahoj, uvědomila jsem si, že jsem pozapomněla na tento blog, kterej mám opravdu ráda, ale poslední je toho opravdu strašně moc, hlavně co se týká školy, nikdy jsem se ještě tolik nenervovala kvůli známkám a písemkám....také se snažím si volné chvíle víc užívat, být s kamarády, sportovat..prostě ŽÍT.
Zítra se chystám na sraz divadel, proto neslibuju žádné příspěvky, ale přes víkend určitě stihnu diplomy...

Nyní z trochu jiného šálku...V posledních dnech se rozpoutal obrovský zájem o volbu prezidenta naší republiky, jdete volit a pokud ano, koho?