Recente - Muzikálové Legendy - Karel Svoboda - 10.12.2012

15. prosince 2012 v 16:06 | Janča |  recenze, reportáže
V pondělí jsme se s kamarádkou vydaly na Muzikálové Legendy, budu upřímná, nejdříve jsem ani nepřemýšlela o tom, že bych šla, ale když se člověku naskytne příležitost, tak proč jí ,,nechytnout za pačesy"?
Pocta geniálnímu Karlu Svobodovi se tentokrát konala v Lucerně.
Nevybavuju si (našeho) lepšího (muzikálového) skladatele, nikdo zatím nepřekonal Draculu, Golema..., takový člověk se rodí jednou za dvacet let.
Abych se dostala k rozebírání Legend...Všichni zpěváci, tanečníci, vokalisti byli bezchybní, samozřejmě i celý orchestr. Nechyběl ani perfektní Felix Slováček se svým sólem, které nemusím ani komentovat.

http://cesky-dum.czechcentres.cz/public/galleries/18/17747/_thbs_/300X451__felix_big.jpg?7afb4d3313377a4b20984173c087ca68
foto by: http://cesky-dum.czechcentres.czZačátek přišla uvést skvělá moderátorka (Petra Zajíčková), ke které nemám žádné výhrady, představila orchestr, kterému také patřil konečný aplaus. Poté zaznělo pár vánočních písní v podání velkých hlasů. Nechyběli ani hity z již zmíněných muzikálů Golem, Noc na Karlštejně...v podání Dashy, Davida Uličníka, Moniky Absolonové, Mariana Vojtka, Tomáše Trapla Josefa Zímy, Jana Kříže, Athiny Langoské, Zuzy Durdinové.
Druhá polovina patřila výhradně DRACULOVI, kde zaznělo např. ,,Sexy den, co den", kde zaujala hlavně neskutečně talentovaná uklízečka v podání tanečnice Kateřiny Strykové Matyášové, pozadu nezůstávaly ani její dvě kolegyně Johana Hájková a choreografka představení Zuzana Pokorná. Monika se proměnila v žalostnou ,,Lorraine v podzemí", V podání Trapla zazněla ,,Smrt" a mnoho dalších písní, jejíž tóny mi ještě hodně dlouho nezmizí z hlavy.

K závěru musím udělit hlavní mínus zvukaři, kterého asi pronásledovala prostata...jinak si neumím odůvodnit, hluché začátky písniček, zapnutý Mariánův port a mnoho dalších přestupků, krom tohoto pána byli všichni neskutečně perfektní! Klobouk dólů!

obrázek by: musical.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥ Markét - Aff ♥ ♥ Markét - Aff ♥ | Web | 19. prosince 2012 v 19:05 | Reagovat

To muselo být úžasné:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama