První den učení aneb prosila bych prázdniny

5. září 2012 v 17:43 | Janča |  mé průpovídky
Jsem na ekonomické škole, přesněji v anglické třídě, v druháku. Dneska jsme poprvé opravdu zasedli do lavic a valila se jedna rána za druhou, máme nové předměty jako statistiku, účetnictví atd., také jiné učitele, z některých jde vyloženě respekt! Nejhorší ze všeho je, že hned první den nám nandali tolik úkolů, že nevím na kterej dřív...ale protože jsem si řekla, že tento rok musím mít lepší výsledky, pokusím se překonat samu sebe a alespoň tu anglinu a matiku neopsat až ve škole....samozdřejmě nezapomněli ani na písemky a zkoušení, jestli to takhle půjde dál, tak mě za chvíli můžete navštívit v Bohnicích.
Moc se omlouvám, ale dneska nic krom tohoto článku nepřidám, zítra se pokusím věnovat spřáteleným blogům a při nejhorším sem hodím pouze nějaký ten autogram..
Doufám, že školu zvládáte s větším nadhledem než-li já.
Janča :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥ Markét - Aff ♥ ♥ Markét - Aff ♥ | Web | 5. září 2012 v 18:12 | Reagovat

Snad to nějak zvládneš..jestli tě to potěší, bude mnohem hůř:D já jsem teď v maturitní třídě a nevim, kde mi hlava stojí, jak se to na nás všechno valí:D k tomu ani pořádně nevíme, jak a z čeho budeme maturovat, čekáme na rozhodnutí vlády, paráda:D mohli by s sebou hejbnout:D už teď mam nervy:D a nakonec něco pozitivního..účetnictví se vůbec neboj, každý s tím straší, ale je to prostě předmět, na který, když se připravíš, tak je úplně v pohodě, jde tam hlavně o logiku a trošku přemýšlení;)

2 Terka Terka | Web | 6. září 2012 v 16:58 | Reagovat

Já, ač jsme již ve třeťáku, tak se musím seznamovat s novou školou, chodit do angliny, něminy, počítačů, přes kilometr dlouhou chodbu, k tomu ještě do schodů.. je to strašné, co si budu nalhávat. Ještě že k nám nepřipojili nikoho z gastronomie, pak bych jim šla nakopat zadky a řádně je profackovat. Nepřestupovala jsem, jak bylo asi zřejmé ze začátku komentu, nýbrž jsme se slučovali.. nechápu proč ale s tou školou... a jestli nám příští rok šáhnou na jednoho učitele (spíše máme učitelky), vyhodím je z okna :-D
Ale jedno vcelku nechápu, jak se může zdravka sloučit s gymplem když spolu nemají nic společného. Kdyby nebyla Kostka soukromá, tak se vsadím, že nás sloučí s ní, protože bychom měli více společných předmětů a musím uznat, že by mi to ani tak nevadilo.. osobně myslím, že bychom žádné slučování nemuseli podstupovat, ale méně studentů je méně studentů.. obchodka už prostě neexistuje... dokonce i nynější prváci jsou spojení s prváky co jsou na gastronomii, což je podle mě dost na prd.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama