Září 2012

Blend - Dasha

22. září 2012 v 15:15 | Janča |  grafika

Jsem nemocná a protože jsem se dneska nudila, tak jsem vyrobila 2 blendy, jeden z nich je tento - s Dashou....jednou z našich nejlepších zpěvaček, která se může měřit i s Luckou Bílou...


,,Nenávidím..", opravdu?

14. září 2012 v 19:10 | Janča
Každou chvíli kolem sebe slyším si stěžovat lidi, kteří svou konverzaci začínají nebo ukončují větou typu ,,Já jí nenavádím" ,,Nenávidím to"...Když se zamyslím, vážně tím míní, to co říkají? Neumím číst myšelky ostatních, proto vše beru pouze ze svého osobního pohledu. Já si nepamatuju, kdy naposledy jsem skloňovala slovo ,,nenávidět", přijde mi krutý, horší než-li sprosté slovo...I když někoho nemám ráda, tak o něm rozhodně nemohu říci něco takového. Ti, kteří tohle slovo berou doslova a vyslovují ho nejsou sami se sebou spokojeni a v hlavně to nemají v pořádku, i v dnešním světě v sobě má málokterý z nás tolik nenávisti...
Tento článek je sice krátký, ale doufám, že za něco stojí...
Děkuji za přečtení..
Janča


Roman Vojtek - autogram

6. září 2012 v 17:05 | Janča

Dnešek byl opravdu náročný, učili jsme se sice poze do dvou, ale mě to bohatě stačilo, poté jsem si šla koupit lístek na Klíč králů, o kterém přidám nějaký ten článek možná zítra..
Dojela jsem domů před půl hodinkou a jsem dost vyčerpaná, proto Vám sem házím jenom podpis.


Opět jsem autogram vybrala z pár let staré sbírky. Roman Vojtek je bez debat jedním z nejkrásnějších českých herců.

První den učení aneb prosila bych prázdniny

5. září 2012 v 17:43 | Janča |  mé průpovídky
Jsem na ekonomické škole, přesněji v anglické třídě, v druháku. Dneska jsme poprvé opravdu zasedli do lavic a valila se jedna rána za druhou, máme nové předměty jako statistiku, účetnictví atd., také jiné učitele, z některých jde vyloženě respekt! Nejhorší ze všeho je, že hned první den nám nandali tolik úkolů, že nevím na kterej dřív...ale protože jsem si řekla, že tento rok musím mít lepší výsledky, pokusím se překonat samu sebe a alespoň tu anglinu a matiku neopsat až ve škole....samozdřejmě nezapomněli ani na písemky a zkoušení, jestli to takhle půjde dál, tak mě za chvíli můžete navštívit v Bohnicích.
Moc se omlouvám, ale dneska nic krom tohoto článku nepřidám, zítra se pokusím věnovat spřáteleným blogům a při nejhorším sem hodím pouze nějaký ten autogram..
Doufám, že školu zvládáte s větším nadhledem než-li já.
Janča :)

Petra Doležalová - autogram

4. září 2012 v 19:18 | Janča

Tak tohohle autogramu si opravdu vážím, je získán no..vlastně osobně, je od mladé, talentované muzikálové zpěvačky, která to jednou někam dotáhne!

Paříž 2012

1. září 2012 v 16:09 | Janča |  cestování
Předevčírem jsem přijela z jednoho z nejkrásnějších míst na světě, z Paříže. Připadala jsem si chvilkama jako ve snu, procházet se nejslavnějšíma bulvárama, stát u Notre Dame, vyšplhat na proslulou Eiffelovku....Mrzí mě, že neumím ani slovo francouzsky, ale anglicky a v nejhorším případě i rukama nohama se domluvíte bez větších problémů....Nepotkávala jsem moc Francouzů, spíše samé Turky a přistěhovalce, ale z těch, co jsem měla možnost ,,poznat" mám příjemný pocit!
Domnívám se, že nemá cenu se nějak významně rozepisovat...proto sem vkládám ,,pár" fotek a písničky, které zavání vůní Francie.

Skvostná gotická stavba - Notre Dame, nebýt románu Quasimodo, skoro nidko by jí neznal


Tomáš Lobl - autogram

1. září 2012 v 9:00 | Janča
Tento článek je přednastaven, doufám, že v tuto dobu běhám...možná spím, možná uklízím..!

Podpis Tomáše Lobla jsem získala díky jedné holčině, která mi o něj řekla a na představení Dětí ráje mi ho věnovala.