Prázdniny jsou za dveřmi a před námi nový školní rok

31. srpna 2012 v 20:27 | Janča |  mé průpovídky
Ahoj, včera jsem se vrátila z pohádkové Paříže, zavzpomínala jsem si na slavný román Quasimodo, který jsem jako malá milovala....a vlastně mne do dneška neomrzel, má něco do sebe! Stála jsem před Notre Damem, který jsem vyfotila asi dvacetkrát a věřte mi, že opravdu nepřeháním, spíš naopak...projela jsem se místním metrem, adrenalin vstoupnul. Nebyla bych to já, kdybych se neztratila mezi uličkami. Druhý den jsem krom spousty památek a nádherných míst navštívila Eiffelovku...zítra bych sem mohla stihnout dát nějaké fotky ze zájezdu.
Bohužel po 2 měsíčním volnu budu muset od ponděla pravidelně do školy, mám obavy, vůbec se mi tam nechce...Proč? Odpověď je jasná, málo kdo se rád učí a vstává před šestou hodinou, navíc jsem v anglické třídě a moje jazykové schopnosti jsou na bodu mrazu, chodím na doučování, snažím se, tak doufám, že ostatní doženu, možná i předženu...ale v to opravdu pouze doufám...a kolektiv? Ten mi ani nechybí, nějak jsem si s lidma z naší třídy nesedla, pravda, pár světlejších vyjímek by se našlo, ale, ale...Uzavřeme to tím, že by nebylo na škodu prodloužít volno!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Terka Terka | Web | 1. září 2012 v 14:54 | Reagovat

Vypadá to, že sis to v Paříži užila! Určitě se těším na fotky, teda, jestli je tu dáš ;)
Nejhorší je vždycky ve škole ten první den, protože je po prázdninách. Já jsme ráda, že my jdeme až na deset :D od pondělka do jiné budovy, která je podle mě dál než předtím. Už loni jsme se totiž sloučili s jinou školou a tak se tam teď musíme stěhovat. Jediná výhoda? Skřínky na které se nesmírně těším a doufám, že budou pro všechny, protože jestli ne, osobně zajdu za ředitelem a pak... to už nesmím říct.:)

2 ♥ Markét - Aff ♥ ♥ Markét - Aff ♥ | Web | 3. září 2012 v 17:56 | Reagovat

Ten pobyt v Paříži ti závidím, však víš, jaký jsem frankofil:p a tys tam byla nějak individuálně, že ses tam takhle "ztrácela"?:D a co se týče toho návratu do školy..tenhle rok mě vážně děsí, no jo, maturitní ročník a teď ani nevíme, z čeho že to vlastně budeme maturovat:D a ten kolektiv? tam jsou asi čtyři lidi, který mi sedí:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama