Iveta Bartošová z té lepší stránky

3. července 2012 v 16:27 | Janča |  kultura
Před pár okamžiky jsem projížděla rubriky mého blogu, které jsou většinou prázdné, proto jsem se rozhodla o nápravu.
Tento článek je věnován české zpěvačce, která je známá hlavně z bulvárních plátků....ano, správně! Jde o Ivetu Bartošovou.
---------------------------------------------------------------------------
Iveta se narodila 8.4.1966, ve znamení berana, po příletu do českého rybníčku nazývaného ,,showbyznys" jí oslnila hřejivá sláva. Měla velkou výhodu ve svém pohádkovém, křehkém vzhledu, na pohled příjemném vystupování a nádherném hlase. Vystupovala společně se Sépéšim, svou tehdejší láskou. Po jeho smrtelné autonehodě to s ní začalo jít z kopce...

--------------------------------------------------------------


Bartošová se ale ještě nějaký ten pátek neztratila z rádií a televizí, vrátila se ve skvělé formě...Do dnes si spousta z nás pouští nezapomenutelný duet s Danem Hůlkou ,,Z pekla štěstí", nebo úvodní písničku z nejsledovanější české pohádky Tři Oříšky pro Popelku......

Zazářila také na muzikálových prknech, zejména jako smyslná Adriana/Sylva.....své divadelní účinňkování zakončila před muzikálem Mona Lisa, kde jí nahradila dcera Petra Jandy - Marta.

V posledních pár letech se Ivetě nedaří...o I.B. se dozvídáme z bulvárních plátků dost těch záporných ohlasů, proto jsem usoudila, že je zbytečné vytvořit další takový nesmyslný článek plný nenávisti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama