Červenec 2012

Velký Comeback!

31. července 2012 v 17:54 | Janča
Dámy a pánové, tak jsem to bez blogu moc dlouho nevydržela, upřímně doufám, že se mi podaří dostat stránky do podoby, kterou si představuju, no uvidíme.
Na začátek zapracuju na grafice, tedy změním layout, klikačku, menu..., jenom pořád nemám tušení s čím, s kím, barvu, styl....necháme se překvapit.
Dále si projdu rubriky, dyštak nějakou dopřidám a přidávat budu výhradně fotky, své myšlenkové pochody, recenze muzikálů, nově i filmů a knih, grafiku...
V neposlední řadě sem musím přilákat pár lidí, doufám v nová sb....

Janča..

Bye

17. července 2012 v 18:06 | Janča
Už hodně dlouho nemám náladu na tento blog, ale rušit ho nebudu, jednou se sem vrátím...:) Zatím se loučím s přáním krásného léta a i štastným školním novým školním rokem.


rozvrh hodin - Quasimodo - Jan Cina

13. července 2012 v 19:54 | Janča |  grafika
Do jedné grafické soutěže jsem vyrobila rozvrh hodin, podle mne se vcelku povedl...Je na něm nejenom Cina, ale i Johana Hájková a Markéta Procházková.
imagebam.com

Iveta Bartošová z té lepší stránky

3. července 2012 v 16:27 | Janča |  kultura
Před pár okamžiky jsem projížděla rubriky mého blogu, které jsou většinou prázdné, proto jsem se rozhodla o nápravu.
Tento článek je věnován české zpěvačce, která je známá hlavně z bulvárních plátků....ano, správně! Jde o Ivetu Bartošovou.
---------------------------------------------------------------------------
Iveta se narodila 8.4.1966, ve znamení berana, po příletu do českého rybníčku nazývaného ,,showbyznys" jí oslnila hřejivá sláva. Měla velkou výhodu ve svém pohádkovém, křehkém vzhledu, na pohled příjemném vystupování a nádherném hlase. Vystupovala společně se Sépéšim, svou tehdejší láskou. Po jeho smrtelné autonehodě to s ní začalo jít z kopce...

--------------------------------------------------------------