Sportovní týden aneb už jenom v pátek..

17. května 2012 v 14:56 | Janča |  mé průpovídky
Jak jste si všichni jistě všimli, v tuto dobu probíhá na středních školách maturita, kterou starším ,,kolegům" nezávidím, ale aby prváci také protrénovali své nervy, rozhodlo se vedení naší obchodky, že nás vyšle na sportovní týden.
Naše třída měla první na programu vodácký kurz, kterého jsem se bála asi nejvíce, musím se přiznat, že na něj nemám nejlepší vzpomínky...V úterý jsme zašli ,,na návštěvu" k hasičům a procvičili jsme si první pomoc a podobné důležité věci. Tento den vyhovoval těm línějším z nás...Ve středu jsme si zavzpomínali na naší pondělní platbu po Sázavě, šli jsme pár kilometrů po břehu Vltavy, tentokrát jsme se všichni vrátili relativně suchí...Dneska, ve čtvrtek, jsme měli naplánovaný orientační běh lesem, tento nápad spočíval v tom, že nám dají buzolu a podivnou mapu a vystčí někde u Klánovického lese, mě dneska nebylo dobře, proto jsem se o tento zážitek ochudila...Zítra nás krom procházky čeká fitko a v sobotu se konečně budu moci vyspinkat do růžova.
Jak se daří vám?

Janča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥ Markét - Affs ♥ ♥ Markét - Affs ♥ | Web | 23. května 2012 v 18:46 | Reagovat

Vidíš, a to ses bála, že se utopíš a nakonec to bylo docela v pohodě ne:) soudim podle toho, že si tu moc nestěžuješ:D jo a mam změněnou přezdívku z Matulinky na Markét;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama