Březen 2012

tanečnice - Johana Hájková

31. března 2012 v 19:49 | Janča |  kultura
V muzikálových představení najdeme spoustu tanečníků, kteří ze sebe vydávají vše, ale přesto si většina návštěvníků všímá zpěváků, kteří jsou tam mnohdy jenom díky jejich slávě, ale na jevišti nemají co dělat....ale raději zpátky k tématu. Jednou z nešich nejlepších tanečnic je bezpochyby Johana Hájková, na kterou se můžete zajít podívat do Divadla Hybernia, kde ztvárňuje v Quasimodovy kozu Džali, ale tančí i v mnoha dalších divadlech, žasnu, jak si všechnu tu choreografii pamatuje a hlavně nad jejím energickým projevem, který nepřehlédnete.

fotka z facebooku:

Jovanka Vojtková čeká potomka

7. března 2012 v 15:43 | Janča
Tahle informace nebude pro mnohé z vás žádnou novinkou, ale já jsem chtěla mít jasno, přecejenom bulvár není moc důvěryhodný zdroj, proto píšu až nyní..Tanečnice Divadla Brodway a manželka Pepy Vojtka, Jovanka Vojtková čeká přírůstek do rodiny. Já jí přeju, aby se miminko narodilo zdravé a aby byla štastná celá jejich rodinka. Věřím, že tento vztah jim vydrží.
fotka by: musical.cz

Předpokládám, že Jovča ukončí v sobotu svou taneční karieru, proto jsem se rozhodla připravit článek o jejím profesním životě.

Quasimodo 1.březen 2012 - recenze

4. března 2012 v 20:24 | Janča |  recenze, reportáže
Ve čtvrtek 1. března 2012 jsem se vydala do Divadla Hybernia, shlédnout muzikál Qusimodo. Od tohoto muzikálu jsem podle kladných ohlasů očekávala hodně a poprvé jsem nebyla sklamaná, ale nadšená. Představení ve mě vyvolalo neuvěřitelně mnoho pocitů - napětí, smích, strach,....nechyběla ani husí kůže. Ale abych jenom nechválila, hlavním mínusem bych obdarovala zvukaře, zpěvákům v první polovině občas nebylo rozumět (zpěv) a např. Radku Fišarovou jsem neslyšela, přestože ode mne byla cca 2-3 metry.

Obsazení: