Opravdu chcete zhubnout?

10. února 2012 v 10:44 | Janča |  mé průpovídky
Dneska mi volala ubrečená kamarádka s tím, že jí nikdo nechce. Odůvodnovala to svou postavou ,,krev a mlíko", kterou by jí každý záviděl nebýt vyzáblých, vyretušovaných modelek z časopisů, které nám touto formou jsou podsouvány. Mnohé z nás při pohledu na noviny, na přítomnost všelijakých úprav zapomínají. I když si to nepřipouštíme, jsme ovlivňované hlavně medii ze všech stran. Která z nás může říct, že ani na minutku nezatoužila vypadat o něco lépe, ztratit pár tuků...?
Jestli jste se rozhodli zhubnout nikdo vám bránit nemůže, ale nezapomínejte že v případě většiny diet vše naberete zpátky, mnohdy i přiberete. Já se držím hesla: nepřejídat se a sportovat, sportovat, sportovat! Mě zatím hodně pomáhá, ale na začátku si každá musíme najít pořádný důvod, hubnout kvůli příteli je jedna z největších blbostí, kterých se můžeme dopustit, hubnout do plavek taky není správný cíl. Řekněte, není nejdůležitější se líbit sama sobě? Rozhlédněte se okolo sebe. Mnoho holek, které moc krásy nepobraly, mají kluka na každém rohu. Proč? Věří si.
Vrátíme se k 2.fázi hubnutí, kde si každá najde tu svou určitou ,,dietu", která bude pomáhat. Doporučuju začít tím, že si dáte strop, do kdy budete jíst, např. do 19 hod, poté se budete muset naučit rozpoznávat, kdy už se přejídáte. Nezapomeňte na pohyb, bez kterého to nepůjde...Začněte vybíháním schodů a pozvolna přidávejte, nikdy si neřikejte ,,dneska je moc velká zima", každý den si najdete důvody pro vynechání. Sport výborně působí i na vaší psychickou stránku, chvíli zapomenete na problémy, pročistíte si hlavu, budete se cítit lépe.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ♥ Matulinka ♥ ♥ Matulinka ♥ | Web | 12. února 2012 v 18:44 | Reagovat

Rozhodně souhlasím se vším, co si tady napsala. Já naštěstí ani s jedním tukem nezápasím :D mám v tomhle dost štěstí na geny, teď už mám normální postavu, ale pamatuju si ještě doby, kdy jsem byla opravdu kost a kůže :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama