Únor 2012

Sehnat ty správné kozačky? Beznadějné

11. února 2012 v 14:50 | Janča |  mé průpovídky
Dneska jsem zjistila, že v mrazech, které vyvolávají vzpomínky na Rusko, musím hodit svoje botasky do botníku a do jara na ně zapomenout. Vyskytnul se, ale malý problém, nemám se do čeho obout. Před týdnem jsem obíhala obchody s botama, myslela jsem si, že nemám moc vysoké požadavky (černé, uzské kozačky v kterých se nezabiju..), ale po třech hodinách lítání po obchodních centrech jsem změnila názor. Můžete mi někdo vysvětlit, proč jsou všechny kozačky nahoře roztáhlé? Proč když už mi nějaké sedí (dvoje!) jsou hnědé a nebo přes mámin stanovený limit? Nechápu dnešní výrobce, většinu triček na sebe člověk skoro nenavlékne, ale kozačky odstávají.
Nakonec budu muset vytáhnout staré otrhané, v kterých sice zmrznu, ale aspoň líp ustojím náledí. Máte taky problém sehnat kozačky, které by se vám líbily a zároveň by sedly?

fotka by: http://www.red69.cz

Edith - Vrabčák z předměstí

10. února 2012 v 13:16 | Janča |  recenze, reportáže
Konečně i čeští divíci budou moci shlédnout muzikálové představení ,,Edith - Vrabčák z předměstí", podle dosavadních informací se jedná pouze o jednu reprízu tohoto muzikálového představení se vším všudy. Pokud patříte i vy mezi divadelní fanoušky, kteří si Poctu Edith P. nechtějí nechat ujít, vydejte se 17. Dubna 2012 do Divadla Hybernia. Začíná se v 19:00 a konec se předpokládá na 21 hod.
V hlavní roli se vám ,,překvapivě" představí novorozená maminka a zpěvačka se zlatem v hrdle Radka Fišarová, dějem vás provede Zbyněk Fric.
Myslím, že se máme na co těšit. Mě už doma leží lístky do první řady. Počítejte v dubnu s recenzí...

fotka by: www.bean.cz

Kristen Stewart a její styl

10. února 2012 v 11:01 | Janča |  kultura
Miluju styl Kristen Stewart, přijde mi, že si na nic nehraje. Je od přírody krásná a nepotřebuje trávit u zrcadla tolik času jako některé její herecké kolegyně. Její vlasy jí závidím, jsou nádherné, lesklé, dlouhé, zdravé. Její oblečení se mi občas nelíbí, ale každý máme jiný vkus. Na fotkách, kde je vidět, že si dala na svůj oděv trochu více záležet, než kdy jindy jí to nehorázně sluší. Samozřejmě nemůžu vynechat její líčení, které se většinou zakládá na černé tužce na oči a které dodává její osobnosti ten správný šmrnc.
fotku mám z této stránky: hairstylesfresh.blogspot.com
(Článek jsem si překopírovala z mého minulého blogu, proč to psát znovu?)

Opravdu chcete zhubnout?

10. února 2012 v 10:44 | Janča |  mé průpovídky
Dneska mi volala ubrečená kamarádka s tím, že jí nikdo nechce. Odůvodnovala to svou postavou ,,krev a mlíko", kterou by jí každý záviděl nebýt vyzáblých, vyretušovaných modelek z časopisů, které nám touto formou jsou podsouvány. Mnohé z nás při pohledu na noviny, na přítomnost všelijakých úprav zapomínají. I když si to nepřipouštíme, jsme ovlivňované hlavně medii ze všech stran. Která z nás může říct, že ani na minutku nezatoužila vypadat o něco lépe, ztratit pár tuků...?
Jestli jste se rozhodli zhubnout nikdo vám bránit nemůže, ale nezapomínejte že v případě většiny diet vše naberete zpátky, mnohdy i přiberete. Já se držím hesla: nepřejídat se a sportovat, sportovat, sportovat! Mě zatím hodně pomáhá, ale na začátku si každá musíme najít pořádný důvod, hubnout kvůli příteli je jedna z největších blbostí, kterých se můžeme dopustit, hubnout do plavek taky není správný cíl. Řekněte, není nejdůležitější se líbit sama sobě? Rozhlédněte se okolo sebe. Mnoho holek, které moc krásy nepobraly, mají kluka na každém rohu. Proč? Věří si.
Vrátíme se k 2.fázi hubnutí, kde si každá najde tu svou určitou ,,dietu", která bude pomáhat. Doporučuju začít tím, že si dáte strop, do kdy budete jíst, např. do 19 hod, poté se budete muset naučit rozpoznávat, kdy už se přejídáte. Nezapomeňte na pohyb, bez kterého to nepůjde...Začněte vybíháním schodů a pozvolna přidávejte, nikdy si neřikejte ,,dneska je moc velká zima", každý den si najdete důvody pro vynechání. Sport výborně působí i na vaší psychickou stránku, chvíli zapomenete na problémy, pročistíte si hlavu, budete se cítit lépe.

zápis SB

9. února 2012 v 12:55 | Janča
Líbí se ti tu? Chceš navštěvovat můj blog častěji? Stojíš o mé komentáře k tvým článkům?...
Pokud ano zapiš se do tohoto zápisu spřátelených blogů...

Přihláška:
1.přezdívka
2.blog
3.proč chceš být mím sb
4.co bys tu uvítel/a
5.souhlasíš s pravidly?
6.dám ti co nejdřív vědět zda tě beru..

Pravidla:
1.Nebudeš psát komentáře tipu: obíhám
2.Budeš komentovat pouze k věci, k mému blogu případně něco na tvém blogu o čem víš, že mě zaujme
3.Jestli tě nezajímají témata obsažena v rozcestníkách nemá cenu se zapisovat
4.Nezaspamuješ mi blog a hlavně nebudeš nadávat když si tě z nějakého důvodu smažu
Film (rozcestník)

9. února 2012 v 10:40 | Janča


Vítejte

8. února 2012 v 15:42 | Janča |  mé průpovídky
Vítejte na webu s názvem ,,Derniéra.blog.cz". Nejprve Vám vysvětlím klýčové slovo ,,derniéra", které v případě mích stránek neznamená úplný konec, ale nejlíp zachycuje fakt, že jestli se rozhodnu to zde vzdát, už žádnou jinou adresou internet nezaplním. Bloguju od své šesté třídy (jsem v prváku), za těch skoro 5 let jsem se pohnula poměrně dost dopředu. Neočekávejte kopírované články, všechno půjde z mého myšlenkového bludiště rovnou do klávesnice. Doufám, že se Vám zde zalíbí a budete se vracet.

s pozdravem

Janča